Jestem absolwentką kierunku Prawo na Uniwersytecie Rzeszowskim, który ukończyłam w 2014 r. z bardzo dobrym wynikiem. W 2015 r. rozpoczęłam aplikację adwokacką prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Rzeszowie. W 2018 r. złożyłam egzamin adwokacki, uzyskując wyróżnienie za osiągnięte wyniki, i uzyskałam uprawnienia do wykonywania zawodu adwokata.

Będąc aplikantem adwokackim zdobywałam doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, jak też doświadczenie procesowe przed Sądami na terenie całego województwa podkarpackiego – z wyszczególnieniem Sądów mających siedzibę w Rzeszowie, Sądu Rejonowego w Jaśle i Sądów w Krośnie.

Tysiące godzin spędzonych na zdobywaniu wiedzy teoretycznej oraz setki godzin spędzonych na salach rozpraw i podczas czynności pozwalają mi świadczyć usługi w sposób profesjonalny i skuteczny.

Mając na uwadze powyższe, jako adwokat koncentruję się w szczególności na sprawach rodzinnych i małżeńskich, prowadzę sprawy m.in. rozwodowe, dotyczące opieki nad dziećmi, alimentacyjne, poza tym w moim spektrum zainteresowań pozostają sprawy z zakresu wypadków komunikacyjnych, sprawy odszkodowawcze, cywilne, spory gospodarcze, sprawy karne i wiele, wiele innych.

Obecnie prowadzę kancelarię adwokacką w Rzeszowie i Jaśle, jednakże zasięg mojej działalności uwarunkowany jest potrzebami klientów i obejmuje również miasta Łańcut, Strzyżów, Przeworsk, Ropczyce, Krosno, Kolbuszową, Leżajsk i Przemyśl.

Obsługuję klientów również w j. angielskim.